ЩОСЬ НОВЕНЬКЕ

arr3Поповнення товару щодня. Слідкуйте за новинками!...

АКЦІЙНІ ТОВАРИ

КОНТАКТИ

Інтернет-магазин "Хобі для Вас"
Київ, м. Академмістечко
phone: +38 097 121-20-73 (Сергій)
hobbyforyou@ukr.net

АНКЕТА


» Біжутерний сплав
Біжутерний сплав. З чого виготовлена фурнітура для біжутерії?

Як відомо з самої назви "біжутерний сплав" - це метал різних металів, таких як мідь, цинк, олово, алюміній, латунь, нікель, сталь. Відсоткове співвідношення металів буває різним, від чого залежить окислюваність виробу, міцність, алергенність, а також ціна.

Цікава особливість "нікелю" у біжутерному сплаві. Нікель має високу корозійну стійкість, тому раніше часто додавали в біжутерні сплави. Але на сьогоднішній момент виробники відмовилися від додавання даного металу у зв'язку з тим, що у покупців почастішали скарги на алергічну реакцію на фурнітуру.

Для більшої стійкості та неокислюваності виріб покривають спеціальним напилюванням, яке відіграє роль захисного покриття від корозії, так і естетичне значення. Саме це покриття виглядає як бронза, мідь, срібло, золото або інший модний колір: чорний, білий, блакитний тощо.

Спосіб нанесення покриття буває різним: фольгування, фарбування, гальванізування. Найзносостійкіше - гальванічне.

Дуже часто покупці готової біжутерії цікавляться про те, чи можна приймати душ з такими прикрасами, спати і т.п. Чи окислюватиметься прикраса, бруднитися?

Роз'яснюємо. Чи буде бруднитися і окислюватися прикраса залежить від кількох параметрів: як часто носитимуть прикрасу, як дбайливо до неї ставиться, від якості фурнітури І…. здоров'я людини, тобто його переносимість металів. Для прикладу можна навести срібло, яке переноситься одними людьми нормально, а іншими ні, воно на одних темніє, а на інших немає і т.п.

Але! Важливо розуміти, що біжутерний сплав дешеве задоволення та його творці при виготовленні не розраховували, що виріб передаватиметься від бабусі внучці, тому не варто мати ілюзій на 10-річну службу в початковому вигляді. Переживати в жодному разі не варто! У улюблених сережок дуже просто замінити вушка на нові і виправити улюблені намисто теж не так вже й складно і дорого!

Але я дам рекомендації, які допоможуть довше насолодитися біжутерією в початковому стані.

В намальованому вигляді це виглядає таким чином:

 

Тепер докладніше:

1. Біжутерія одягається після макіяжу, а також після того, як Ви використали парфуми! Попадання косметики, а особливо парфумів, може окислити вашу біжутерію, що призведе до брудних плям на шкірі!
2. Не приймайте душ або ванну в прикрасах! Потрапляння води, а тим більше шампунів, мила "допоможуть" Вашій біжутерії швидше окислитися, а намистам, стразам і камінчикам помутніти.
3. Під час їжі постарайтеся, щоб агресивні продукти, що включають оцет: соуси, маринади тощо, а також напої не потрапляли на біжутерний сплав.
4. Займаючись у спортзалі, зніміть прикраси – це дозволить не відволікатися від тренування та позбавить прикраси від потрапляння поту.
5. Очищення біжутерії від забруднень та агресивних засобів дозволить Вам довше насолоджуватися гарними виробами. Найкращий засіб для догляду за біжутерією – фланелева ганчірочка. Вона м'яка і ворсиста, що з одного боку не зашкодить шару напилення, а з іншого благополучно зніме забруднення з біжутерії.
6. Не лягайте спати в прикрасах. Прикраси з біжутерного сплаву набагато більш схильні до стирання, деформування та окислення. Чим із благородних металів.

Варто додати ще 2 пункти:

1. Якщо у Вас алергія на біжутерний сплав (виявляється вона як - печіння, свербіж або набряк), то в цьому випадку Ви можете одягати прикрасу на подію, тобто перед входом у гості та знімати його в процесі заходу або замінити на вироби зі срібла, посріблені або зі хіріргічної сталі.
2. Зберігати прикраси необхідно окремо кожен вид, тому що сплав у різної фурнітури різний та хімічний процес може бути будь-яким від плям до потемніння, помутніння тощо.
Носіть прикраси з розумом! Бажаю більше краси у Вашому житті!

 

Поліна Петровець спеціально

для Інтернет-магазину "Хобі для Вас":

hobbyforyou.com.ua

 

YjYwNDZjMW